Prizren, arrestohet për ngacmim seksual

09:39 | 21 Dhjetor 2020

Policia ka është arrestuar një person në Prizren për ngacmim seksual.

Në raportin 24 orësh thuhet se i dyshuari mashkull ka hyrë në shtëpinë e viktimës femër kosovare dhe të njëjtën e ka ngacmuar seksualisht.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale