Presidenti vë në siklet Komisionin për gylenistët, kërkon të dijë kush është eksperti

13:38 | 26 Prill 2019

Presidenti i Kosovës. Hashim Thaçi gjatë raportimit në komision vë në siklet anëtarët e këtij të fundit duke iu bërë pyetje e mos iu lë hapësirë që ata të kryejnë detyrën e vet dhe të bëjnë pyetje.

” Askush nuk ma mohon të drejtën time për të kërkuar shpjegime të punës suaj para se më dhënë deklaratën time. Ju si komision përpos vullentit  politik a keni marr ndonjë vlerësim ta këtij eksperti”i pyeti presidenti,  deputetët./Arbresh.info/

Lexo edhe: Përplasje ndërmjet Presidentit dhe Komisionit Hetimor rreth gylenistëve

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara