Pacolli: Vota është e rëndësishme, dilni votoni

11:14 | 17 Tetor 2021

Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka hedhur votën e tij për zgjedhjet lokale që po mbahen këtë të dielë.

Pacolli u bëri thirrje të gjithë qytetarëve që të ushtrojnë të drejtën e tyre kushtetuese për votim.

“Vota është e rëndësishme dhe ftoj që masovikisht qytetarët të dalin dhe të votojnë”, tha Pacolli./arbresh.info/

Abdixhiku: Uroj 41 mijë votuesit që për herë të parë votojnë

Voton Memli Krasniqi: Demokracia do të jetë fituesi më i madh i zgjedhjeve

Kurti: Do të bashkëpunojë me të zgjedhurit për fuqizimin e komunave

Haradinaj: Mos e leni votën në shpi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara