Google ADS

Osmani nesër do të adresohet para deputetëve të Kuvendit të Kosovës

16:44 | 14 Dhjetor 2023
E.H

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani nesër do të u adresohet deputetëve në Kuvendin e Kosovës.

Kështu ka njoftuar Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun përmes një komunikate për media.

Fjalimi i presidentes Osmani do të filloj nga ora 11:00./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale