Ofendime të shumta për Qëndron Kastratin pasi jep dorëheqje nga postet në VV

21:42 | 9 Janar 2018

Qëndron Kastrati është anëtari tjetër që iu ka bashkuar listës së gjatë të personave që kanë dhënë dorëheqje nga të gjitha postet në Lëvizjen Vetëvendosjen. Ashtu si edhe për deputetët dhe anëtarët e tjerë të dorëhequr llogaritë e tyre në facebook janë vërshuar për ofendime dhe pakënaqësi nga aktivistë të VV-së dhe qytetarë, shkruan Insajderi.

Në njoftimin që Kastrati kishte bërë në Facebook, qytetarë dhe aktivistë kanë kundërshtuar dhe e kanë fyer atë. Disa tyre i kanë kërkuar dorëheqje edhe nga posti i kryetarit të komunës.

“Jep dorëheqje edhe prej kryetarit te Komunës, se nuk je zgjedhe si kandidat i pavarur”, ka shkruar një prej qytetarëve.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara