Nuk respektohen masat anti-Covid, numër i madh qytetarësh nëpër qendra tregtare

18:04 | 23 Janar 2022

Fluks i madh i qytetarëve në qendrën tregtare ‘Albi Mall’.

Lexuesit e arbresh.info kanë dërguar disa fotografi në adresën e redaksisë sonë, ku shihen shume qytetarë të grumbulluar nëpër hapësira të ndryshme.

Vlen të theksohet se shumica nga ta, siç shihet nëpërmjet fotografive janë edhe pa maska.

E krejt kjo vjen edhe pas masave të reja anti-Covid, që Qeveria miratoi të premten dhe hynë në fuqi ditën e djeshme./arbresh.info/

Shih fotografitë:

 

 

Lajmet më të lexuara