Një i vdekur në aksident në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë

23:09 | 1 Maj 2018

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është lënduar në një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, në dalje të fshatit Milloshevë.
Aksidenti ka ndodhur pas orës 22:00.

Lajmin e ka konfirmuar për KALLXO.com, komandanti i trafikut për Prishtinë, Milaim Fejzullahu.

Sipas tij, një veturë e tipit Opel Corsa është vetaksidentuar.

Ende nuk dihen rrethanat e këtij aksidenti.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara