Nisin përgatitjet për sezonin e verës në pishinën e Gërmisë

15:07 | 8 Maj 2021

Kanë nisur përgatitjet për sezonin e verës në pishinën e Gërmisë.

Më shumë se gjysma e pishinës tashmë është mbushur me ujë dhe është e gatshme për frekuentuesit e saj, shkruan arbresh.info.

Mirëpo, ende nuk dihet se cilat do të jenë masat që do të respektohen për shkak të parandalimit të pandemisë.

Pishina e Gërmisë pritet të hapë sezonin e saj më 1 qershor./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara