Në Kuvend sot diskutohet për menaxhimin e komplekseve memoriale të Kosovës

07:50 | 7 Maj 2018

Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor do të zhvillojë sot mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje pritet të bëhet shqyrtimi i planit të veprimit për biodiversitetin 2016-2020 si dhe shqyrtimi i raportit vjetor 2017 nga Agjencia për menaxhimin e komplekseve memoriale të Kosovës, transmeton Indeksonline.

Mbledhja zhvillohet në sallën N 302, me fillim nga ora 11:00.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara