Google ADS

Mehaj shpërblen me mirënjohje shkrimtarin Nustret Pllana

13:31 | 2 Gusht 2023
E.K

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka pritur në takim shkrimtarin Nustret Pllana, të cilin e shpërbleu me mirënjohjeje për kontributin dhe përkushtimin në mbrojtjen e vlerave kombëtare si dhe ndaj qëndresës ndaj okupatorit serb, si pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Shpërndaje në rrjete sociale