Mbahet konferenca “Rishikimi i pasqyrave financiare, kërkesë ligjore për NVM në Kosovë”

06:44 | 9 Tetor 2019

Sot në Prishtinë organizohet konferenca me titull “Rishikimi i pasqyrave financiare, kërkesë ligjore për NVM në Kosovë”.

Konferenca organizohet nga Baker Tilly Kosovë në bashkëpunim me Odën Ekonomike të Kosovës dhe Shoqatën e Kontabilistëve dhe Auditorëve, shkruan arbresh.info.

Ajo pritet të filloj në orën 9:30 në lokalet e Odës Ekonomike./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara