Lagjja “Emshir” në Prishtinë mbulohet nga mbeturinat

16:26 | 27 Janar 2022

Në një pjesë të lagjes “Emshir”, në Prishtinë mbeturinat shihet ç’do kund.

Në disa fotografi dhe video që kanë dërguar lexues të Arbresh.info, gjatë ditës së enjte shihet mbeturina të ndryshme të hedhura në tokë.

Sipas këtyre pamjeve aty ka edhe lloj të mbeturinave të cilat nuk duhet të hidhen aty, si mobile, xhama të veturave etj./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara