Kuvendi mban një minutë heshtje për nder të viktimave të tërmetit në Turqi dhe Siri

12:38 | 8 Shkurt 2023

Seanca e Kuvendit të Kosovës nisi sot me një minutë heshtje për nder të viktimave të tërmetit në Turqi dhe Siri.

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca shprehi ngushëllime për gjithë familjet e viktimave në Turqi dhe Siri. /arbresh.info/