Kurti sot pret në takim liderët opozitar, PDK-ja e LDK-ja refuzojnë ftesën e tij

08:17 | 21 Tetor 2022

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i ka ftuar liderët e opozitës që të takohen sot.

Por, ftesën e tij për takim e kanë refuzuar PDK-ja dhe LDK-ja.

Deri më tani, vetëm AAK-ja e ka pranuar ftesën për takim nga kryeministri Kurti.

Ndryshe, ky takim pritet që të zhvillohet duke filluar nga ora 12:00. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale