Konfiskohen aparate të lojërave të fatit

11:12 | 16 Shkurt 2017

Policia e Kosovës njofton se me urdhëresë të Gjykatës ka organizuar dhe implementuar planin operativ; “Aparatet”, në bashkëpunim me njësitet e tjera me ç’rast ka kontrolluar tri lokacione në Pejë.

Gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar aparate të lojërave të fatit që dyshohet të jenë të kontrabanduar si dhe të palicencuara.

Lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar dhe i njëjti me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale