Kadri Veseli nga Haga dërgon lule mbi varrin e nënës së tij| “Me mall Kadria me familje”

16:40 | 7 Janar 2022

Lulet iu vendosen mbi varrin e saj, në to një mbishkrim tregonte çdo gjë, raporton arbresh.info.

“Me mall Kadria me familje”, ishte mbishkrimi i tufave të luleve që u vendosen mbi varrin e nënës së Kadri Veselit, Ajshe Veseli.

Ajo ndërroj jetë në moshën 93 vjeçare dhe u varros sot.

Edhe në varrimin e saj, sikurse të babait që ndërroj jetë gjashtë muaj më parë Kadri Veseli mungoj.

Kujtojmë se Kadri Veseli  po mbahet në Dhomat e Specializuara në Hagë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara