Kadri Veseli: I pikëlluar nga aksidenti në Shkup, ngushëllime familjeve të viktimave

20:50 | 13 Shkurt 2019

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka shprehur ngushëllime pas aksidentit të ndodhur në Shkup.

Përmes facebook-ut, Veseli shprehi keqardhje ndaj familjarëve duke dëshiruar edhe shërim për të lënduarit.

Ky është shkrimi i tij në Facebook:

”I pikëllueshëm lajmi për aksidentin e rëndë që ndodhi sot në afërsi të Tetovës. Në emër timin dhe të Kuvendit të Republikës së Kosovës u shpreh ngushëllime familjeve të viktimave të kësaj tragjedie dhe shërim të shpejtë të gjithë të lënduarve”.

Lajmet më të lexuara