Hiqet roamingu mes Kosovës dhe Shqipërisë

13:04 | 30 Maj 2018

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar pro Rezolutës për heqjen e tarifave të roamingut me Shqipërinë.

Rezoluta ishte propozuar nga Grupi Parlamentar i PSD’së, ndërsa u miratua me 69 vota pro.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara