Granata dore në Lagjen e Spitalit

09:52 | 2 Gusht 2017

Njësia policore ka shoqëruar dy të dyshuar në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë pasi që gjatë kontrollimit të veturës së tyre kanë gjetur dhe konfiskuar dy granat dore.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale