Gjendja e rrugëve në Prishtinë, reagon Përparim Rama

16:34 | 10 Janar 2022

Pas raportimeve se gjendja në rrugët e Prishtinës është e keqe si pasojë e reshjeve të borës dhe mos-pastrimit të tyre, ka reaguar kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

Rama këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, transmeton arbresh.info

“Jemi duke ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme që rrugët e Prishtinës të jenë të qarkullueshme”, ka shkruar i pari i Prishtinës./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara