Google ADS

Gjendet pistoletë në çantën e një nxënësi

10:28 | 22 Qershor 2022

Një person në Vushtrri ka informuar se në çantën e një nxënësi kishte gjetur një pistoletë, raporton Policia e Kosovës.

Babai i nxënësit i dyshuari mashkull  kosovar  është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, shkruan arbresh.info.

“Vushtrri 21.06.2022 – 14:20. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se në çantën e një nxënësi kishte gjetur një pistoletë. Babai i nxënësit i dyshuari mashkull  kosovar  është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale