Endrit Thaçi publikon një foto të babait të tij bashkë me Adem Jasharin

18:01 | 5 Mars 2021

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një fotografi të kamotshme.

Në këtë fotografi shihet babai i tij, Hashim Thaçi dhe Komandanti legjendar, Adem Jashari, shkruan arbresh.info

Këtë Endriti e ka bërë për nder të 23 vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK-së).

Lajmet më të lexuara