Dalin pamjet e para të arrestimit të Frashër Krasniqit dhe Zgjim Hysenit

17:27 | 16 Tetor 2020

Janë arrestuar dy zyrtarët e PSD-së, Zgjim Hyseni dhe Frashër Krasniqi, raporton Gazeta Express.

Anëtari i PSD-së, Frashër Krasniqi është arrestuar nga Policia gjatë një aksioni që ky subjekt kanë mbajtur në kryeqytet.

Ai është arrestuar së bashku me anëtarin tjetër të kësaj partie, Zgjim Hyseni.

Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj, ka thënë se arrestimet u bënë gjatë aksionit të kësaj partie.

Shpërndaje në rrjete sociale