Çka pritet të ndodhë sot në Kosovë

08:05 | 8 Janar 2021

Për sot janë paraparë katër ngjarje që pritet të zhvillohen gjatë ditës.

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi do të vizitojë një biznes. (Nisja nga MTI-ja, ora 10:00)

Kryetari i Gjykatës së Apelit Hasan Shala, mban konferencë për medie. (Gjykata e Apelit, Pallati i Drejtësisë, ora 11:30)

Gucati e Haradinaj dalin sot para Gjykatës Speciale në Hagë

Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit tё Specializuar tё Kosovёs do të mbajnë konferencën e radhës për krerët e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së. (Ora 15:00).

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara