Aksident në Runik, vdes Faik Imeraj

14:51 | 18 Janar 2020

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë në Runik të Skenderajt, ku si pasojë ka humbur jetën Faik Imeraj nga Padalishta dhe janë lënduar disa persona.

Kryetari i komunë së Skenderajt, Bekim Jashari në emër të Komunës së Skenderajt dhe në emrin e tij personal u ka shprehur ngushëllime të thella familjes së të ndjerit Faik Imeraj.  Kurse, të lënduarve nga aksidenti u ka uruar shërim të shpejtë.

“Njëkohësisht bëjë apel tek të gjithë drejtuesit e automjeteve që të shtojnë kujdesin gjatë ngasjes, sidomos gjatë kohës së ngricave dhe të respektojnë shenjat e komunikacionit”, ka shkruar Jashari në Facebook.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara