Aksident në magjistralen Rahovec-Gjakovë

14:56 | 13 Gusht 2018

Dy vetura janë përfshirë në një aksident sot në magjistralen Rahovec-Gjakovë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj ka thënë se aksidentit ka qenë me dëme të vogla.

“Po mund të ju konfirmoj për një aksident komunikacioni në mes të dy automjeteve. Aksidenti ka qenë me dëme të vogla materiale dhe palët e përfshira në aksident kanë gjetur marrëveshje paraprake në mes vete për kompensim të dëmit”, ka thënë Podrimaj.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara