Aksident në Klinë, lëndohen dy persona

23:09 | 14 Tetor 2021

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore pas një vetaksidenti që ka ndodhur në dalje të Klinës, në rrugën për Gurrakoc

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, për arbresh.info ka thënë se vet aksidenti ka ndodhur rreth orës afër orës 22:00.

Ai tha se dy personat e lënduar janë jashtë rrezikut për jetë dhe se kanë marrë ndihmën mjekësore në Spitalin e Pejës.

Gashi shtoi se ekipet kompetente kanë dalë në vendin e ngjarjes./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara