Ahmeti: PDK-AAK-NISMA ende kanë inate mes veti

23:02 | 31 Maj 2017

Gazetari Arben Ahmeti ka thënë se koalicioni PDK-AAK-NISMa kanë ende inati mes vete.

“Kur jemi te ky 10 ditësh fushatë të bënë të ndihesh i lodhur dhe të kërkosh gjëra të palogjikshme ashtu siç po kërkon ky koalicion në media. Po kërkon 3-fish më shumë hapsirë se LDK-AKR dhe Vetëvendosje. Kjo mund të vijë nga një krizë emocionale që e përjetojnë ata”, ka thënë ai në Debat D Plus.

Sipas tij ajo fushata që bënë PAN-i në shesh e gabuar.

“Mesazhet që u dërguan ishin si ceremoni inaugurimi sesa fushatë që ti i bind njerëzit se duhet ta votojnë”, ka thënë ai./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara