Google ADS

23 raste të reja me Covid-19, 160 aktive

10:43 | 24 Mars 2023

23 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit, nga 140 testime të bëra.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHP) raporton se 16 persona janë hospitalizuar.

Ndërkaq aktive janë 160 raste dhe se 14 persona janë shëruar. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale