Masat e reja/ Policia del në teren

23:35 | 22 Janar 2022

Policia e Kosovës ka filluar zbatimin e masave anti-covid.

Sipas njoftimit që kanë publikuar, pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë parë duke kontrolluar orarin e gastronomisë, qendrave tregtare dhe lëvizjen e qytetarëve.

Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe njerëz në këmbë

Postimi i plotë:

Policia e Kosovës vazhdon me aktivitete policore në nivel vendi

Aktivitetet dhe kontrollet policore po vazhdojnë të realizohen në nivel vendi, me qëllim të ruajtjes së rendit dhe sigurisë publike, sigurisë në trafik si dhe zbatimit të masave ndaj pandemisë COVID 19./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara