🔴#LIVE: Vjosa Osmani dhe Miroslav Lajçak në konferencë të përbashkët pas takimit

08:54 | 2 Mars 2021

Presidentja në detyrë, Vjosa Osmani mëngjesin e sotëm ka takuar Emisarin Special i Bashkimit Evropian në dialogun Kosovë–Serbi, Miroslav Lajçak.
Pas takimit rreth një orë kanë dalë në konferencë të përbashkët për media, raporton Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara