Vendosi të testonte besnikërinë e të fejuarit, shokohet nga reagimi i tij (VIDEO)

14:09 | 4 Korrik 2017

Një vajzë vendosi që të testonte besnikërinë e të fejuarit të saj, por i doli si mos më keq. Ajo i dërgon dy modele që ta joshin dhe të shikojë se çfarë reagimi do të bëjë ai, por nuk ekishte menduar se do të ndodhte ajo që nuk donte ta shikonte kurrë në jetën e saj.

Gjithçka u transmetua në emision live dhe i fejuari i saj doli si mos më keq nga e gjitha kjo, duke u “masakruar” nga të pranishmit në sallë. Video është postuar në rrjetet sociale dhe ka marrë shumë komente dhe shpërndarje.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara