Vdes 22 vjeçari duke bërë seks me gjarprin (FOTO)

08:32 | 10 Gusht 2017

Një djalë 22-vjeçar nga Florida u gjet i vdekur pasi kreu një akt seksual me një gjarpër tip anakonda.

Iu deshën shumë orë autoriteteve të policisë që të shkëputnin gjarprin e madh nga trupi i viktimës pasi djali kishte mbetur në ereksion të plotë dhe kishte penetruar thellë gjenitalet e anakondës femër, thuhet në raportin e mjekësisë ligjore. David Brown, 22 vjeç, u gjet lakuriq dhe i rrethuar i gjithi nga gjarpri i madh.

Ai u gjet nga një shok i tij i cili më pas kontaktoi me autoritetet.

cfgjhg

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara