Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, pret në takim Edi Ramën

12:18 | 27 Shtator 2021

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është pritur në takime nga Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli.

Takimi është duke u mbajtur më dyer të mbyllura.

E pas takimit më Pacollin, Rama do të takohet edhe më Kryetarin e NISMAS, Fatmir Limajn e Kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ndryshe Rama ka ardhur në Kosovë, në orët e para të mëngjesit dhe pas takimit më kryeministrin Albin Kurti, ai është takuar më Kryetarin e PODK-së, Memli Krasniqi e Kryetarin  LDK-së, Lumri Abdixhiku./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara