Dy ndeshje interesante sonte në euro 2020

09:09 | 22 Qershor 2021

Sonte nga ora 20:00 do të zhvillohen dy ndeshje mjaftë interesante në garën për të kaluar në 16’shen më të mirë.

Republika Çeke ka përballë Anglinë, ndërsa Kroacia përballet me Skocinë.

Në të parën favoritë është Anglia, ndërsa në të dytën Kroacia.

Në Grupin D aktualisht Republika Çeke kryeson në tabelë me katër pikë, dhe njejtë pikë ka edhe Anglia. Kroacia dhe Skocia kanë nga një pikë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara