Sulmi me armë në Toronto ka lënë dy të vdekur dhe 12 të lënduar

17:07 | 23 Korrik 2018

Sulmi me armë në Toronto ka lënë dy të vdekur dhe 12 të lënduar

Pas një sulmi me armë në Toronto kanë mbetur të vdekur dy persona dhe 12 të tjerë janë lënduar, transmeton arbresh.info.

Lajmin e ka bërë të ditur policia pasi janë dëgjuar të shtënat me armë.

Policia ka treguar që edhe sulmuesi është i vdekur si pasojë e një lëndimi që I ka shkaktuar vetes./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara