Plazhet spanjolle mbulohen nga akulli

09:07 | 9 Janar 2018

Adhuruesit e rrezeve të diellit në Costa del Sol, sot janë befasuar kur gjetën plazhin të mbuluar nga bora.

Plazhi Fuengirola, një vend i preferuar nga pensionistët britanikë, është mbuluar me një shtresë të brymës, transmeton portali arbresh.info

Kjo pamje e papritur erdhi, pasi temperaturat në mesditë mezi arritën shifra dyshifrore.

Shumë plazhistë u zhgënjyen dhe u detyruan të qëndrojnë brenda shtëpive./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale