Kështu duket Luiziana pas uraganit Laura

21:36 | 27 Gusht 2020

Zona përreth kufirit Luiziana-Teksas janë goditur keq gjatë natës nga uragani Laura, një nga stuhitë më të fuqishme që ka goditur këtë rajon, transmeton portali arbresh.info.

Laura është dobësuar në stuhi tropikale gjatë pasdites së martës, por gjatë ditës mund të shihet shkatërrimi që la me t’u larguar, posaçërisht në Lake Charles, Luiziana që mbajti barrën e stuhisë.

Ja se si duken pjesë të Luizianës dhe Teksasit të enjten pasi Laura goditi zonën./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara