Gjendet brenda në valixhe trupi i pajetë i një burri, gruaja: Doja ta hiqja qafe

18:15 | 5 Qershor 2021

Trupi i pajetë i një burri është gjetur brenda një valixhe në Piazza Federico Sacco, në Romë.

Një kalimtar raportoi se nga valixhja e dyshimtë po rridhte gjak, ku u konstatua më pas kufoma.

Valixhja, e cila ishte izoluar me ngjitës u dërgua në shesh nga partnerja e tij, një grua 39-vjeçare, e cila u tha oficerëve se partneri i saj kishte vdekur në shtëpi për disa ditë.

Ajo pranoi se burri kishte vdekur prej ditësh në shtëpi dhe se qëllimi i saj ishte të hiqte qafe trupin e tij.

Raportohet se ai kishte vdekur të hënën nga një mbidozë droge./vplus/

 

Shpërndaje në rrjete sociale