Momenti kur studenti i UP-së ndërpren fjalimin e Arsim Bajramit (VIDEO)

14:37 | 2 Qershor 2017

Universiteti i Prishtinës ka organizuar ceremoninë e diplomimit të 450 studentëve të nivelit bachelor dhe master.

Gjatë fjalimit të ministrit të Arsimit, Arsim Bajrami, një prej studentëve të sapodiplomuar filloi të fliste me zë të lartë duke thënë se po diplomohen për të punuar kamarierë, shkruan arbresh.info.

Në videon më poshtë mund të ndiqni momentin e reagimin të studentit i cili më pas u largua nga salla “1 Tetori” nga zyrtarët e sigurisë./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara