Google ADS

Konfiskohen 2012 monedha metalike false në Prishtinë

10:16 | 26 Tetor 2018

Katër persona janë arrestuar në Prishtinë pasi në automjetin e tyre janë gjetur 2007 monedha metalike false nga 5 franga dhe pesë monedha metalike nga dy euro.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në rrjete sociale