Aksidentohen dy vetura në Bërnicë, lëndohet një person

16:29 | 13 Korrik 2019

Sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, gjegjësisht në fshatin Bërnicë.

Policia njofton se aty janë përshirë dy automjete dhe si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Me rastin po merret njësiti i trafikut.

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë!

Publiée par Podujeva.net sur Samedi 13 juillet 2019

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara