Molliqaj: Klani PRONTO po bënë propaganda nga frika e humbjes

22:49 | 8 Qershor 2017

Kandidati për deputet nga lëvizja Vetëvendosje Dardan Molliqaj përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka thënë se PDK-ja nga frika e humbjes po bëjnë propaganda,shkruan Arbresh.info

Klani pronto shumë shpejt do të përfundoj në burg, ka thënë Molliqaj

Më poshtë mund ta lexoni statusin e plot të tij:

E di që Klani Pronto po e vëren fitoren tonë dhe do të dëshironte që Lëvizja të mos ketë vija të kuqe për ta. Prandaj po propagandojnë që gjoja unë kam thënë diçka të tillë.

Por e vërteta e hidhur për ta është që shumë shpejt do të përfundojnë në burg. S’ka kompromis me kriminelët. Asnjëherë/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara