Zyrtare: Wijnaldum nënshkruan me PSG

15:05 | 10 Qershor 2021

Gerginio Wijnaldum ka nënshkruar kontratë me Paris Saint-Germain me një kontrate deri 2024.

30-vjeçari ka pranuar të nënshkruaj me parisienët, paga e tij vjetore do të jetë 9.5 milionë euro.

Kjo është edhe arsye që holandezi ka pranuar të nënshkruaj me Parisin dhe jo me Barcelonën. /arbresh.info/

Postimi i plotë:

 


 

Lajmet më të lexuara