Zyrtare: Trajneri Nazmi Rama merr drejtimin e skuadrës nga Liga e Parë

17:44 | 13 Janar 2022

Skuadra e Ligës së Parë, KF Vllaznia sot ka arritur të nënshkruaj marrëveshje me trajnerin Nazmi Rama.

Trajneri se fundmi ka drejtuar klubin e Istogut, po pas fillimit jo të mirë në edicionin 2021/22,  ka shkëputur kontratën me klubin  me marrëveshje të dyanshme shkruan arbresh.info.

Njoftimi i plotë nga KF Vllaznia:

Mirë se vjen Nazmi Rama

Sot në ambientin e stadiumit të Kf Vllaznia klubi ka arritur marrëveshje me Trajnerin Nazmi Rama

Pas një mbledhje të stafit drejtues dhe stafit teknik, u vendos që Nazmi Rama të merrte drejtimin e skuadrës.

Klubi i dëshiron mirëseardhje trajnerit të ri në skuadër , duke i dëshiruar suksese në arritjen e qëllimeve të vendosura së bashku me skuadrën tonë.

Na priftë e mbara. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara