Zyrtare: Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares italiane dhe Juventusit përfundon në këtë ekip

08:26 | 22 Shkurt 2017

Ish-sulmuesi i njohur brazilian me pasaportë italiane, Amari, ka arritur marrëveshje me skuadrën amerikane New York Cosmos, transmeton Arbresh.info nga mediat italiane.

Amuari vite më parë ka qenë edhe reprezentues i Kombëtares italiane.

Ai ka qenë një ndër futbollistët më cilësor vite me parë derisa ka luajtur edhe në Torino, Parma, dhe Palermo. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara