Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes, Mancehster City-Arsenal

13:44 | 28 Gusht 2021

Sot nga ora 13:30 do të zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Arsenalit në kuadër të javës së 3-të të Premier Ligës.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet startuese.

Formacionet startuese:

Lajmet më të lexuara