Google ADS

Zyrtare: Bujar Shabani transferohet te Dukagjini

12:37 | 17 Gusht 2021
.

KF Dukagjini ka vazhduar të transferojë super lojtarë.

Klubi futbollistik Dukagjini ka vazhduar të bëjë transferime të ndryshme për të forcuar skuadrën e tyë në prag të fillimit të sezonit të ri 2021/22.

Dukagjini me anë të një postimi në Facbook ka bërë të ditur transferimin e lojtarit Bujar Shabani i cili më herët ka qenë pjesë e KF Dritës.

Shabani gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe për Ferizajin, Feronikelin dhe Skënderbeun e Korçës.

Kujtojmë se 30 vjeçari ka qenë pjesë e Shkupit ku është paraqitur edhe në Conference League. /arbresh.info/