Google ADS

Vasquez pritet të rinovoj kontratën me Real Madridin

11:19 | 20 Maj 2024
D.H

Lucas Vasquez është njëri prej lojtarëve më të nënvlerësuar nga fansat madrilen.

Por puna që ai bën është e hatashme duke mos bërë shumë zhurmë, mirëpo veprat e tij flasin shumë, shkruan Arbresh.info.

Sipas gazetarit italian Fabrizio Romano, bëhet e ditur se Reali do të nënshkruaj një kontratë të re me spanjollin.

Ai e ka konfirmuar se dëshiron të qëndroj tek mbretërit.

Gjithashtu bëhet e ditur se palët janë në fazën finale të marrëeshjes.

Sikurse Ancelotti dhe të gjithë drejtuesit janë të lumtur me performancën e Vasquezit këtë sezon./Arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fabrizio Romano (@fabriziorom)

 

Shpërndaje në rrjete sociale