Valon Berisha startues në ndeshjen Fortuna Dusseldorf – Paderborn

14:22 | 16 Maj 2020

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Fortuna Dusseldorf – Paderborn.

Bundesliga gjermane sot rikthehet me vazhdimin e kampionatit, ku në orar janë gjashtë ndeshje për ditën e shtunë.

Në orar është edhe ndeshja mes Fortuna Dusseldorf dhe Paderborn, kur për vendasit nga minuta e parë starton Valon Berisha.

Startimi i Berishës është një lajm i mirë, për mesfushorin që të jetë në formën më të mirë për ndeshjen mes Maqedonisë dhe Kosovës.

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara